KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11244046
nr 1124 4046
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), porträtt, signerad A Fridell -15, motivet: 22x21
Kondition: Gulnad
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 20:47:16
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell